Zdecydowanie zalecamy skonfigurowanie konta z Uwierzytelnianiem Dwuskładnikowym (2FA). Stwarza to dodatkową warstwę bezpieczeństwa, co oznacza, że nawet jeśli hakerzy przejdą na Twoje hasło, będą potrzebować dostępu do Twojego fizycznego urządzenia 2FA, aby się zalogować. Pasek biegnący w górnej części panelu wykresów pokazuje, na którą parę kryptowalut lub walut fiat patrzysz, aktualną cenę rynkową oraz zmianę ceny i wolumenu obrotu w ciągu 24 godzin. W tym przykładzie patrzymy na parę, która pozwala nam handlować BUSD na BTC i na odwrót.

Założycielem Binance jest Changpeng Zhao – nazwisko, które w świecie kryptowalut jest każdemu bardzo dobrze znane. Następnie firma zmuszona była przenieść się do Hongkongu, ze względu na zmiany w prawie, zastosowane przez rząd Chiński. Teoretycznie jest opcja wpłaty środków przez kartę kredytową, ale jest ona dosyć kłopotliwa dla użytkowników z Polski, w szczególności że wymaga przejścia procedury KYC. Poniżej opisujemy alternatywną opcję jak wpłacić środki na binance.

Daje dodatkowo dostęp do wielu samouczków, w tym poradników ułatwiających zorientowanie się w wyświetlanych wykresach. Jeśli dane się zgadzają, zweryfikowane konto powinno zostać uruchomione w ciągu kilkunastu minut. Oprócz klasycznych krypto, na klienta Binance czekają również stablecoiny, np. Binance USD (BUSD), USD Coin (USDC) czy Tether (USDT). Binance to jedna z czołowych giełd obecnych na rynku kryptowalut.

Jak zamienić kryptowaluty na walutę FIAT PLN na Binance, żeby przelać środki?

Pamiętaj, że możesz używać tylko karty kredytowej lub debetowej zarejestrowanej na Twoje nazwisko. Wprowadź swój adres e-mail i wybierz bezpieczne hasło. Jeśli wolisz, możesz również zarejestrować się przy użyciu numeru telefonu komórkowego zamiast e-maila. Jeśli otrzymałeś(-aś) kod polecający od znajomego, możesz teraz go wprowadzić.

Rozpoczęcie handlu za pomocą kryptowalut w Binance nie należy do skomplikowanych. Wystarczy tylko, że założymy tam swój profil i poddamy się weryfikacji. Serwis szybko sprawdzi naszą tożsamość, po czym możemy przejść do zakupów lub sprzedaży. Od razu otrzymujemy dostęp do własnego konta oraz portfela. Oprócz korzystania z sieci i aplikacji Binance do dezaktywacji konta, giełda umożliwia również wyłączenie konta za pośrednictwem powiadomienia e-mail.

$BONE ekosystemu Shiba Inu wchodzi do 100 największych kryptowalut w miarę zbliżania się premiery Shibarium

My przeprowadzimy Was po tej najpopularniejsze, przeglądarkowej wersji. Wypłaty kryptowalut z Binance podlegają stałej opłacie, niezależnie od wypłacanej kwoty. Opłata ta musi pokryć koszt przelewu, więc jej wysokość zależy od typu wypłacanej kryptowaluty, aktualnego obciążenia jej blockchainu oraz innych czynników.

Notowania kryptowalut: Tether USDT, Bitcoin BTC, Ethereum ETH. Sprawdź, co się dzieje na rynku kryptowalut!

Na stronie jakiej pary walutowej jesteśmy, widziemy w lewym górnym rogu (A). Możesz teraz wymieniać przesłane kryptowaluty na inne, korzystając z setek par walutowych oferowanych przez Binance. Stable coiny, czyli kryptowaluty, które zachowują cenę dolara (np. TUSD, PAX, USDS, USDC i kontrowersyjny USDT).

Jeśli zdecydujesz się ponownie aktywować swoje konto w przyszłości, Binance poprosi Cię o skontaktowanie się z ich zespołem wsparcia. Użytkownicy muszą odczekać co najmniej dwie godziny po wyłączeniu konta, aby rozpocząć proces ponownej aktywacji, więc przed kontynuowaniem upewnij się, że jesteś gotowy do wyłączenia konta. Wyłączenie konta spowoduje również nałożenie blokady na możliwość handlu na giełdzie.

Wyłącz swoje konto

Bitcan.pl deklaruje czas wypłaty do 10 minut, ale gdy testowałem opcję przelewu ekspresowego w mBanku, trwało to mnij niż kilkanaście sekund (niestety nie testowałem w innych bankach). Jeżeli nie mamy ochoty przesyłać skanów dokumentów do weryfikacji – istnieją alternatywne sposoby na przesłanie środków do Binance – są to kantory bez weryfikacji. Teraz jest on promowany przez giełdę jako oficjalny portfel Binance. Binance Labs bezpośrednio wspiera finansowo wybrane projekty. Pomaga w ustaleniu strategii dotyczącej emisji początkowej tokenów, a także późniejszego nimi zarządzania.

Mogłoby się wydawać, że kryptowaluta stworzona przez giełdę, wykorzystująca jej nazwę nie ma szans powodzenia. Skazana jest przecież na handel tylko na jednej giełdzie, gdyż żadna inna platforma nie będzie zainteresowana przyjęciem jej do obrotu. A jednak, Binance Coin (BNB) odniósł spektakularny sukces, startując w sierpniu 2017 z poziomu 0,10 USD w szczytowym momencie osiągając cenę przekraczającą 25 USD. Jeśli giełdzie Binance uda się zrealizować ambitne plany rozwoju to wartość tego tokena zapewne też poszybuje w górę. CoinBurn – giełda za 20% zysków skupuje Binance Coins a następnie je niszczy, co oznacza mniejszą podaż (docelowo aż 50% wszystkich Binance Coin ma być zniszczona).

Co więcej, otrzymamy adres portfela, na którym bez opłat możemy przechowywać wirtualne monety. Niestety, nawet najlepsza giełda krypto musi na czymś zarabiać, więc i na briefing dla obywateli amerykańskich na kanadyjskiej giełdzie papierów wartościowych Binance nie da się całkowicie uniknąć kosztów. Jeśli już wcześniej używałeś jakiejkolwiek giełdy kryptowalut nie napotkasz żadnych problemów w handlowaniu na Binance.

Oprócz tu wymienionych najczęściej wybierane są do handlu Ripple, EOS, Bitcoin Cash, TRON, Litecoin, Cardano, NEO, NEM oraz mało znane tokeny, które w danym momencie cieszą się zainteresowaniem użytkowników giełdy. Tutaj możesz zobaczyć krypto dostępne do wykorzystania do handlu omega diagnostics cel colin king stoi; zastąpiony przez jag grewal w swoim portfelu [Fiat i Spot]. Możesz także przenosić swoje środki z innych portfeli, a także wpłacać i wypłacać kryptowaluty. Wybierz walutę, w której będziesz płacić oraz monetę, którą zamierzasz kupić. W naszym przykładzie wybraliśmy Bitcoina (BTC) o wartości £100.

Panel [Księgi Zleceń] pokazuje szczegółową listę cen i wolumenu. Na czerwono możesz zobaczyć aktualne zlecenia sprzedaży po różnych cenach (ceny ask). Poniżej, zaznaczone na kolor zielony, znajdziesz aktualne zlecenia kupna wraz z ich cenami bid. Większa wartość pośrodku (57 dla początkujących w opcji handlu 140,92 w naszym przypadku) to ostatnia cena handlowa. Zauważ, że domyślnym ustawieniem jest [Rynek], co oznacza, że otrzymasz aktualną cenę rynkową, zwaną również ceną spot . Gdy będziesz zadowolony(-a), możesz potwierdzić swoje zlecenie, a handel na pewno się odbędzie.

Twoja pozycja pojawi się w okienku „Otwarte Zlecenia” do czasu wypełnienia w części lub całości. Jeśli chcesz kupić kryptowalutę/token jak najszybciej użyj zlecenia Market gdzie dokonasz transakcji po aktualnej cenie rynkowej. CrypS.pl – Dyrektor generalny Binance kolejny raz dzieli się swoimi przemyśleniami ze społecznością kryptowalut. Tym razem charyzmatyczny biznesmen wziął na ruszt temat skupiający się wokół Halvingu bitcoina, który od zawsze wywoływał sporo emocji wśród tej grupy. Po zakończeniu procesu zakupione krypto zostanie przelane na Twój portfel [Fiat i Spot]. Zwykle otwarcie konta i przejście do tego etapu zajmuje około 10 minut.